Amsterdam, 2022-04-02

Intertraffic Amsterdam 2022

Wydarzenie

W dniach od 29 marca do 1 kwietnia 2022 roku przedstawiciele Neurosoftu prezentowali produkty na targach Intertraffic Amsterdam 2022. Promowane były produkty linii NeuroCar na stoisku umieszczonym w sektorze “Traffic Management”.

Intertraffic Amsterdam jest niewątpliwie uważane za wiodące na świecie forum handlu i wiedzy w zakresie infrastruktury, zarządzania ruchem, bezpieczeństwa i rozwiązań parkingowych. W edycji 2022 wzięło udział 800 wystawców zlokalizowanych w 13 pawilonach wystawienniczych. Od pierwszej edycji w 1972 roku Intertraffic Amsterdam stał się platformą wybieraną przez profesjonalistów z całego świata. Liderzy rynku i eksperci po raz kolejny wzięli udział w tym biznesowym wydarzeniu, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży.

Zainteresowanie stanowiskiem firmy było bardzo duże, o czym świadczy liczba odbytych spotkań, rozmów i zebranych kontaktów. Wywiady prowadzone były głównie z podmiotami biznesowymi działającymi w branży ITS/Road Safety/Smart City lub podmiotami publicznymi zainteresowanymi technologią ITS. W sumie podczas wydarzenia odbyło się ponad 100 spotkań.