Amsterdam, Holandia, 2024-03-01

Intertraffic Amsterdam 2024

Wydarzenie

W dniach od 16 do 19 kwietnia 2024 roku Neurosoft po raz kolejny będzie prezentował swoje produkty linii produktowej NeuroCar na międzynarodowych targach Intertraffic Amsterdam. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży drogowej, transportowej i przemysłu drogowego, w którym udział wezmą firmy, eksperci oraz przedstawiciele wielu instytucji i przedsiębiorstw z całego świata.

Intertraffic Amsterdam jest wiodącą globalną platformą prezentującą innowacje z dziedziny infrastruktury drogowej, zarządzaniu ruchem, inteligentnej mobilności i rozwiązaniach parkingowych. Dzięki ponad czterdziestoletniej historii i doświadczeniu, targi te cieszą się renomą jednego z najważniejszych i najchętniej uczęszczanych wydarzeń w Europie. Co dwa lata tysiące wystawców oraz gości z całego świata przybywa do Amsterdamu aby na własne oczy ujrzeć nowatorskie rozwiązania z dziedziny infrastruktury drogowej.

W trakcie czterech dni targów Neurosoft zaprezentuje najnowsze rozwiązania z linii produktowej NeuroCar. W tym roku tematem przewodnim jest zastosowanie sztucznej inteligencji w aplikacjach on edge (bezpośrednio w urządzeniach pomiarowych) poprzez wykorzystanie koprocesorów neuronowych takich jak Hailo-8.

Prezentowane będą on-line takie produkty jak NeuroCar Redlight – system do wykrywania przejazdu na czerwonym świetle, NeuroCar Park – system do detekcji zajętości miejsc parkingowych, NeuroCar VC Loop – system do detekcji i klasyfikacji pojazdów oparty na hybrydowym mechanizmie weryfikacji pomiarów czy też NeuroCar Stream VI (rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów ze strumienia wideo) działający na urządzeniach mobilnych.

Poprzednie edycje Intertraffic Amsterdam okazały się niezwykle cennym doświadczeniem, dlatego wydarzenie to na stałe zagościło w naszym kalendarzu. Tegoroczna edycja ma być największą jak dotąd edycją, w której na 13 halach targowych wystawi się ponad 900 organizacji publicznych i prywatnych. Na wydarzenie przybędzie ponad 35000 specjalistów z branży drogowej oraz przedstawicieli miast i regionów z około 140 krajów.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko numer 01.172 w sekcji Traffic Management!

Więcej informacji o targach Intertraffic Amsterdam oraz warunkach wstępu można znaleźć na stronie: https://www.intertraffic.com/amsterdam/